O mně

Jmenuji se Lenka a jsem

Průvodkyně cestou k zářivé pleti

Moje společná kosmetická a detoxikační praxe je moje hobby. Neplánovala jsem, že to tak bude.

V klasické kosmetické praxi si osvojuji příčiny nerovnováhy na obličeji a dokáži v pleti číst. Naše tělo je moudré a posílá nám signály že se něco děje uvnitř těla, právě na pleť.  

Moje detoxikační praxe mi pomáhá zase propojit fyzické projevy právě s obličejem. Pomocí metod a  studia tradiční čínské medicíny tak nalézám opravdové příčiny nerovnováhy na pleti. 

Baví mně na sobě neustále pracovat, vylepšovat a přinášet novinky do života. Nebojím se velkých výzev. Můj příběh, jak jsem se dostala až sem, je dlouhý a trochu vám ho zkusím přiblížit.  

Touha poznat lidské tělo, a jak to v něm pracuje, byla silnější než já. Často jsem byla nemocná a tak jsem si  musela vyšlapat svoji vlastní cestu ke zdraví. Lékaři mi dávali jen antibiotika a nehledali opravdouvou příčinu. 

Najednou mi bylo jasné, že nikdo to za mě neudělá, že teď řada na mě. A proto se již přes 15 let se věnuji zdravé výživě, detoxikaci, půstům atd...

Vystudovala jsem při své kosmetické praxi studium JOALIS akademi a získala certifikát Detoxikační poradce. 

Ve své praxi pomáhám ženám hlavně k nastavení rovnováhy na pleti. Pracuji podle jednoduché diagnostiky, která mi pomůže najít opravdovou příčinu proč se pleti nedaří. 

Hlavní příčiny obvykle jsou: hormonální nerovnováha, zatížení jater, střev, stres...

Přejete si mít dlouhodobě zářivou pleť?  

 Objednej se do studia, nebo na online konzultace.  

Pleť nám ukazuje, jak vypadá naše tělo uvnitř. Diagnostikou nastartujeme společně ozdravení, regeneraci, pomocí kosmetických Bio kosmetických  produktů a bylinných přípravků JOALIS na míru. 


Těším se na tebe.